معرفی مؤسسه آموزشی فرهنگی واله

مؤسسه آموزشی فرهنگی واله با مدیریت علی واله در سال 1380، با هدف رشد و توسعۀ آموزش و پرورش در کشور و بالا بردن سطح علمی و اخلاقی دانش‌آموزان میهن عزیزمان، تأسیس شده و تا امروز در زمینه‌های مختلف آموزشی فعالیت داشته و توفیقات زیادی به‌دست آورده است. 

بدون شک، مؤسسه آموزشی فرهنگی واله اولین مؤسسه‌ای است که در زمینة پرورش استعدادهای درخشان به شکل گسترده فعالیت کرده و موفق بوده است. 

تاریخچۀ آزمون‌های واله

در حدود بیست سال پیش، مجموعۀ واله با برگزاری آزمون‌های آدم‌برفی و دلفین که به‌طور قطع، اولین و بهترین آزمون‌های کشوری، جهت آمادگی دانش‌آموزان برای ورود به مدارس استعدادهای درخشان بودند، کار خود را در زمینۀ آزمون آغاز کرد. در طول سال‌های اخیر، با توجه به تغییرات پیش آمده در نظام آموزشی کشور، مؤسسه واله نیز همزمان با شروع این تحولات، تغییرات لازم را در محتوایآزمون‌های خود ایجاد کرده و همچنین تلاش نموده تا رتبۀ اول را در میان برگزارکنندگان آزمون‌های کشوری به خود اختصاص دهد.

امروزه، همگام با ایجاد تحولات آموزشی و پیدایش رویکردهای نوین در برگزاری بسیاری از آزمون‌ها لازم است فرزندان عزیز کشورمان در عرصه‌های بین‌المللی نیز توان رقابت با دیگران را داشته باشند، لذا مؤسسه آموزشی فرهنگی واله نیز به عنوان سردمدار این تحولات با پذیرش تغییرات بنیادی در نگرش به آزمون‌، آزمون‌های جدیدی به نام‌های پازل و روبیک را ایجاد نموده تا علاوه بر کمک به دانش‌آموزان برای حصول موفقیت در کلیۀ آزمون‌ها و مسابقه‌های داخلی این عزیزان را برای موفقیت در عرصه‌های بین‌المللی نیز یاری نماید. به امید پیشرفت روز افزون دانش‌آموزان این مرز و بوم در تمامی عرصه‌ها.